Reflexní terapie – Reflexologie je úžasná a velmi účinná metoda

„Metoda netradiční péče o člověka, hlavně v oblasti zdraví. Je poměrně jednoduchá, rychlá a efektivní. Hodně lidí vypráví o reflexní terapii, ale jen málokdo vám může ukázat, jak se má správně provádět. Já vám to nejen ukážu, ale také vás to naučím, protože to umím.“

“ Čím déle se této metodě věnuji, tím více mne překvapuje svými možnostmi.“

Vzpomínka na školu v Olomouci:

Básnička pro mne od Lubomírka Oulehle:

Dárek

Eva Marie palečky se zaryje zajede mi pod kůží, dušičku pak soustruží. Procházka s Tebou. Pramínky ze Tvých vlasů, obdiv, krásu, olomouckou chasu. Hříbátka pasu u Tvých klasů. Krabičku karet otvírám, oči toužebně přivírám.

Tradiční reflexní terapie

Historické malby dokládají, že metodu, které dnes říkáme Reflexní terapie, znaly už nejstarší civilizace. A dnes je rozšířená po celém světě.

V některých zemích je dokonce neodmyslitelnou součástí péče o zdraví, přijímají ji lékaři a je také hrazena zdravotními pojišťovnami.

Na našich chodidlech a dlaních je zobrazena přesná mapa celého našeho těla, kterou můžeme využít ke spolehlivé diagnostice, odstranění mnoha bolestí a k prevenci.

Dostupná reflexní terapie

Pro nás je velice důležité, že můžeme s pomocí Reflexní terapie uvolňovat poruchy a podstatně zmírnit bolesti našeho těla.

Je to klíč k nápravě nejrůznějších blokací životní síly, ale také k nalezení ztracené osobní rovnováhy.

Vždy dostupná, nenáročná a většinou i příjemná reflexní masáž chodidel nebo dlaní je skvělým impulsem ke spuštění samoléčebného mechanismu v našem organismu. Základy se dokáže naučit každý i bez základních zdravotních nebo masérských znalostí.

Účinná reflexní terapie

Reflexní terapii jsem poprvé poznala v roce 1987 vyučuji ji od roku 1992. Nikdy mne nepřestala překvapovat svými možnostmi, které stále nacházím a také neustále přidávám do mých kurzů. Vypracovala jsem vlastní originální systém, který se mimo jiné opírá také o mou předchozí praxi fyzioterapeutky. Nabízím ucelený a logický postup, s jehož pomocí lze systematicky a přehledně harmonizovat celé tělo.

Cena za masáž je stabilní = 10 minut = 100,-Kč

Přes relativní jednoduchost je ovšem třeba pro maximální účinnost dodržovat u reflexní terapie správné postupy a zásady, které učím ve všech mých kurzech.