Etikoterapie je nauka o správném žití podle vesmírných zákonů

Motto: Když se míchá paleta barev pro všední den, pohlédni, že i z černé je zlatý paprsek vykouzlen. Pohleď do tmy, uvidíš svítání, a ze tmy a bolesti zazáří hvězda na dlani. Pak kapka z moře zazpívá nebi o pokoře a sedm bran ve vůni sedmikrásky odemkne píseň srdce utkaná z lásky.

Nově nabízím kurzy ETIKOTERAPIE. Zdraví, nebo Vztahy minimálně pro 2 osoby (max. 6). Domluva možná i ve všední dny.

                     PORADNA = KONZULTACE KINEZIOLOGIE S ETIKOTERAPIÍ

Konzultace je dvouhodinová, kde řešíme uvolnění zablokovaných emocí z minula, které vám nyní brání žít v radosti a lásce. Vysvětluji příčiny blokací a učím jim předcházet.                                                                                                                      Budete mít možnost pochopit základní vesmírné zákony, naučíte se rituály odpuštění a zároveň se dozvíte spoustu možností jak zlepšovat všechny roviny svého života.                                                                                                                      Cena je stabilní = 2 hodiny: 1.650,-Kč, i když se sezení většinou časově protáhne.        mobil: 720 140 541, mail: eva.marie@volny.cz                                       

Co to znamená žít eticky?

Etikoterapie nás učí pěstovat a vědomě vytvářet láskyplné myšlenky, neubližovat sobě ani druhým. Nejen skutky, ale ani slovy a už vůbec ne myšlenkami, které mají, sice neviditelnou, zato ale obrovskou sílu. Vše se nám totiž vrací a mimo jiné také odráží na našem fyzickém a duševním zdraví.

Etikoterapie říká, že nemoc je zdravá reakce těla na nezdravé (negativní) myšlení.

Proto nám i naše tělo může spolehlivě ukázat cestu k nalezení smyslu našeho žití. Když se projeví jakékoliv onemocnění těla, je to už jeden z posledních zoufalých pokusů naší duše nám sdělit, že potřebujeme změnit úhel pohledu na svůj život.

Hluboká nespokojenost na více úrovních života

Dokáže nám vzít veškerou sílu a samozřejmě nám tím bere radost ze života i vitalitu. Podle etikoterapie opravdu všem zdravotním problémům předchází velké množství nezpracovaných negativních a bolestných emocí. A bolavé emoce téměř vždy vznikají z nepochopených vztahů.

A to na všech úrovních našeho žití: rodinných, partnerských, pracovních i sociálních. V neposlední řadě i na nepochopeném vztahu k sobě samým. Vlastně jsem přesvědčená, že nesprávný vztah sám k sobě je na prvním místě.

Je důležité vědět, že příčinou každé negativní myšlenky, negativního slova a skutku je hluboká vnitřní bolest. Tato bolest se rodí z pocitu nepřijetí a absence bezpodmínečné lásky.

Etikoterapie nás učí, že bezpodmínečnou lásku nemůžeme vymáhat od druhých, ale můžeme ji dát jenom sami sobě. Protože nejdůležitější vztah v našem životě je k sobě samým. Je třeba přezkoumat své sebevědomí a sebepřijetí, ale hlavně se naučit je zvyšovat a posilovat láskou k sobě samým.

                             A to většina z nás ani neví co to je a jak se to dělá.

Etikoterapie nás učí přijmout sebe sama

Umět se radovat ze života, netrápit se nespokojeností. To je podmínkou nejlepšího vykročení na novou životní cestu. Vše, co nám život přichystá, je pro nás „správné“, jen to často neumíme dobře pochopit a přijmout. Někdy, až teprve přes bolestné životní zkušenosti, jsme ochotni a zároveň i schopni změnit své negativní chování a myšlení.

Samostatnou kapitolou etikoterapie je práce s dětmi. Děti jsou křehká stvoření, plně závislá na našem přijetí. Hluboko v srdci každého z nás je touha po bezpodmínečném přijetí, po bezpodmínečné lásce, z které jsem všichni vzešli. Každé dítě reaguje na pocit nepřijetí jiným způsobem. Stažením se do sebe, absolutním přizpůsobením, nemocí, nebo zlobou k svému okolí.

Při individuálním poradenství i na kurzech

Často šokuji rodiče, hlavně maminky, když jim říkám, že podle etikoterapie nejdříve potřebují „pracovat sami na sobě„ a pak možná můžeme pracovat s dítětem. Dítě totiž odzrcadluje své nejbližší, většinou matku, to znamená i její případné pocity nepřijetí. Zde ovšem zdůrazňuji, že nehledáme vinu a viníky, protože vina ani viníci neexistují. Existují jen hluboce zraněné „děti“, i když třeba dávno dospělé…

Hledáme cesty k nápravě a nová, lepší řešení. Vždy totiž vysvětluji karmické zákony příčiny a následku, a jejich dopad na naše životy.

Každý kurz Etikoterapie tvoří ucelenou tématickou část, ve které vysvětluji základní roviny, podle kterých se řídí vesmír, ale také i naše životy. Říkám své pravdy, které nemusí být vaše… Je to o pochopení protikladů…                                                          Můžete si vybrat kurz nebo seminář, který vás osloví, nebo je absolvovat všechny.

EVA MARIE ÁDIOVÁ