Eva Marie Ádiová – Lektorka reflexní terapie a etikoterapie

Ráda se s vámi podělím o všechny své znalosti z oblasti zdraví fyzického, psychického i duševního.

Už mi lásko není 20 let, už mi není ani 25… krásná píseň…

Už mi není ani 35, jsem terapeutka, mám dospělé děti, vrásky a nádherná vnoučata. A také mám spoustu znalostí a zkušeností z vlastního žití a ze své dlouholeté terapeutické praxe. Můžeme se potkávat nejen na seminářích a kurzech, ale i na osobních setkáních a konzultacích.

Mé hlavní obory a lásky jsou Etikoterapie a Reflexní terapie. Obojí proplétám různými způsoby podle momentální potřeby klientů a žáků, a také podle nastavení výuky i terapie.

„Svou práci miluji a beru ji jako poslání i příležitost k sebezdokonalování“

Prostudovala jsem velké množství literatury a absolvovala hromadu specializovaných kurzů, seminářů a školení. Poznala jsem také mnoho různých metod a spoustu skvělých lidí.

Vše, co jsem se naučila a přijala, využívám ve své práci. Při tom ovšem stále hledám nové možnosti a nadšeně se dále vzdělávám v oblasti duchovního, duševního a fyzického zdraví.

Vedu kurzy, semináře a osobní poradenství. A stále mne velice baví reflexní masáže…!

Reflexní terapie

Reflexologii – Reflexní terapii se věnuji od roku 1988 a učím od roku 1992.

Vypracovala jsem vlastní postupy, které vycházejí z mých dlouholetých léčitelských a výukových zkušeností a zároveň z předchozí praxe zdravotnické.

Po dohodě s klienty využívám různé druhy masáží a aromaterapii pro uvolnění napětí a bolestí nejen fyzického těla, ale také k posílení imunity a pocitu radosti ze života, která bolavé duši tak moc chybí.

Přehrát video

Etikoterapie

Od roku 1996 plně využívám ve své práci Etikoterapii.

Učím všechny zájemce nést zodpovědnost za svůj život, pochopit a žít karmické zákony, najít sama sebe, posílit své sebevědomí, harmonizovat všechny své vztahy, uzdravit tělo i duši a radovat se ze všeho kolem nás.

Něco málo z médií